0492 76 11 23 hallo@cokido.org
https://www.cokido.org/wp-content/uploads/2017/02/headshot-eefje-1.jpg
Eefje Cottenier Eefje initieerde de groepen van in den beginne. Voor samenwerking, partnerschappen of een lezing over Cokido of De Stuyverij kan je bij Eefje terecht eefje@destuyverij.be
https://www.cokido.org/wp-content/uploads/2019/02/Lies_cokido.jpg
Lies Wallaert Lies geeft antwoord op al je vragen via de helpdesk en ondersteunt groepen bij de opstart. lies@cokido.org
https://www.cokido.org/wp-content/uploads/2018/07/0-3-e1532345950879.jpeg
Eline Charles Eline is verantwoordelijk voor het Europese Families Share project. eline@destuyverij.be
https://www.cokido.org/wp-content/uploads/2017/02/headshot-niels.jpg
Niels Kinds Niels is service designer en houdt zich bezig met sociale / digitale innovatie binnen Cokido. niels@destuyverij.be
https://www.cokido.org/wp-content/uploads/2018/07/Foto-Khadija-e1532347186704.jpg
Khadija Ouchoukout Khadija is verantwoordelijk voor alles rond Cokido for Business. khadija@cokido.org
https://www.cokido.org/wp-content/uploads/2019/02/Cindy_Cokido.jpg
Cindy Van Assche Cindy is mede verantwoordelijk voor alles rond Cokido for Business. cindy@cokido.org
https://www.cokido.org/wp-content/uploads/2017/02/headshot-pauline.jpg
Pauline Delaere Pauline neemt marketing & communicatie grotendeels voor haar rekening.
Cokido in je bedrijf of organisatie? Neem contact op met ons. Contacteer ons